Oferta

Pierwszy i najbardziej doświadczony w Krakowie autoryzowany punkt aplikacji powłok CERAMIC PRO 9H (od 2013r.)

Nieustannie od 2012 nasza firma oferuje Państwu indywidualną-zaawansowaną kometykę samochodową, co za tym idzie - jakość wykonywanych usług i efekt naszej pracy przerasta oczekiwania każdego klienta. Oferujemy wszystko co związane jest z pielęgnacją aut: renowacja lakieru, korekta, usuwanie przetarć parkingowych, zabezpieczenie i trwała ochrona lakieru, odnowa i impregnacja tapicerek skórzanych. 

Ceramiczna ochrona lakieru: 
by cieszyć się jak najdłużej lśniącym nadwoziem samochodu czy to świeżo zakupionego z salonu bądź używanego, poddanego wcześniej renowacji proponujemy naszym klientom ochronę lakieru z najwyższej półki. Światowej marki woski twarde chroniące do 6 miesięcy oraz najnowszej generacji ochronne powłoki ceramiczne CERAMIC PRO w dostępnych wariantach poniżej. Zabezpieczony lakier jest łatwiejszy w pielęgnacji, powierzchnia działa hydrofobowo - odpycha wodę i brud nie przylega jak wcześniej. Lakier jest śliski i połyskliwy z maksymalną głębią koloru. Przykładowy koszt aplikacji powłoki ochronnej na małym samochodzie:

Folie ochronne PPF Clif Designs: folie ochronne to obecnie najskuteczniejsza opcja ochrony lakieru. Nasze folie ochronne i zabezpieczające wyróżniają się bardzo wysokim połyskiem i czystą klarownością, a ich doskonałe właściwoiści samoregenerujące pozwalają zniknąć zadrapaniom nawet za pomocą zwykłej mikrofibry bez konieczności podgrzewania elementu.
 Codzienne zadrapania, ptasie odchody, odpryski, czy owady nie będą stanowić już problemu. Nasza folia regeneruje się poprzez przetarcie mikrofibrą w temperaturze pokojowej lub na słońcu w ekspresowym tempie. Taki efekt daje dużo satysfakcji, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że naszego auta nie da się zarysować w łatwy sposób. Dzięki takim właściwościom samochód pozostaje nieskazitelny, a zainstalowana folia jak nowa, krystalicznie czysta i wykazująca wyjątkową hydrofobowość. Przykładowe ceny:
 - Reflektory 300PLN
 - Wnęki klamek 200PLN
 - Góra tylnego zderzaka 200PLN
 - Zderzak przód 1500PLN
 - Pełny front 4000PLN
 - Cały samochód od 12000PLN 

Koszt renowacji lakieru: 
ze względu na to, że każdy model samochochodu ma inne gabaryty i różny poziom uszkodzenia lakieru prosimy o kontakt e-mail/telefoniczny, bądź wizytę w naszym studio w celu wyceny usługi.  

Impregnacja tapicerki skórzanej oraz wnętrza nowego samochodu:  300 do 500 PLN

Renowacja reflektorów, lamp: 250 PLN - polerowanie plastikowych kloszy lamp, przywrócenie przejrzystości, usunięcie rys, przebarwień - doprowadzenie do stanu fabrycznego. Dodatkowo zabezpiecznie specjalnym środkiem zapobiegającym ponownym odbarwieniom, chroniącym przed promieniami UV.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR:  ustalane po wizycie w naszej siedzibie.

Malowanie skór, tapicerki skórzanej, kierownic:  ustalane po wizycie w naszej siedzibie.

Ozonowanie wnętrza: 50PLN

Polerowanie szyb: od 150PLN - przednia szyba


Nasz cały arsenał profesjonalnych kosmetyków pozwala dostosować się po każdego samochodu i oczekiwań klienta. Jesteśmy pierwszym studio w Krakowie, które wprowadziło w 2013 roku powłoki Ceramic Pro na lokalny rynek, zaaplikowane na lakier dają karoserii dodatkową ochronę, warstwę odporną na drobne zarysowania, działają hydrofobowo, efekty tej powłoki utrzymują się nawet do 5 lat na samochodzie. Po zabiegu samochód wygląda jak "polany szkłem", ma lustrzane odbicie, jest wyciągnięta maksymalnie głębia koloru a dalsza pielęgnacja czy zwykłe mycie staje się banalnie proste.

Gwarantujemy, że po naszych zabiegach samochód zmieni swoje oblicze na nowo, a na ulicy nikt nie przejedzie koło niego obojętnie!


Korekta, naprawa lakieru. Kosmetyki z najwyższej półki, profejsonalne zabezpieczenie lakieru, powłoki ochronne, folie ochronne PPF, zabezpieczenie tapicerki skórzanej, czyszczenie, auto detailing - Kraków

HomeO nasOfertaProjektyKontakt
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij