Oferta

Pierwszy i najbardziej doświadczony w Krakowie autoryzowany punkt aplikacji powłok CERAMIC PRO 9H (od 2013r.)

Nieustannie od 2012 nasza firma oferuje Państwu indywidualną-zaawansowaną kometykę samochodową, co za tym idzie - jakość wykonywanych usług i efekt naszej pracy przerasta oczekiwania każdego klienta. Oferujemy wszystko co związane jest z pielęgnacją aut: renowacja lakieru, korekta, usuwanie przetarć parkingowych, zabezpieczenie i trwała ochrona lakieru, odnowa i impregnacja tapicerek skórzanych. 

Profesjonalna ochrona lakieru: 
by cieszyć się jak najdłużej lśniącym nadwoziem samochodu czy to świeżo zakupionego z salonu bądź używanego, poddanego wcześniej renowacji proponujemy naszym klientom ochronę lakieru z najwyższej półki. Światowej marki woski twarde chroniące do 6 miesięcy oraz najnowszej generacji ochronne powłoki ceramiczne CERAMIC PRO w dostępnych wariantach poniżej. Zabezpieczony lakier jest łatwiejszy w pielęgnacji, powierzchnia działa hydrofobowo - odpycha wodę i brud nie przylega jak wcześniej. Lakier jest śliski i połyskliwy z maksymalną głębią koloru. Przykładowy koszt aplikacji powłoki ochronnej na małym samochodzie:

Koszt renowacji lakieru: ze względu na to, że każdy model samochochodu ma inne gabaryty i różny poziom uszkodzenia lakieru prosimy o kontakt e-mail/telefoniczny, bądź wizytę w naszym studio w celu wyceny usługi.  

Impregnacja tapicerki skórzanej oraz wnętrza nowego samochodu:  300 do 500 PLN

Renowacja reflektorów, lamp: 250 PLN - polerowanie plastikowych kloszy lamp, przywrócenie przejrzystości, usunięcie rys, przebarwień - doprowadzenie do stanu fabrycznego. Dodatkowo zabezpiecznie specjalnym środkiem zapobiegającym ponownym odbarwieniom, chroniącym przed promieniami UV.

Usuwanie wgnieceń metodą PDR:  ustalane po wizycie w naszej siedzibie.

Malowanie skór, tapicerki skórzanej, kierownic:  ustalane po wizycie w naszej siedzibie.

Ozonowanie wnętrza: 50PLN

Polerowanie szyb: od 150PLN - przednia szyba


Nasz cały arsenał profesjonalnych kosmetyków pozwala dostosować się po każdego samochodu i oczekiwań klienta. Jesteśmy pierwszym studio w Krakowie, które wprowadziło w 2013 roku powłoki Ceramic Pro na lokalny rynek, zaaplikowane na lakier dają karoserii dodatkową ochronę, warstwę odporną na drobne zarysowania, działają hydrofobowo, efekty tej powłoki utrzymują się nawet do 5 lat na samochodzie. Po zabiegu samochód wygląda jak "polany szkłem", ma lustrzane odbicie, jest wyciągnięta maksymalnie głębia koloru a dalsza pielęgnacja czy zwykłe mycie staje się banalnie proste.

Gwarantujemy, że po naszych zabiegach samochód zmieni swoje oblicze na nowo, a na ulicy nikt nie przejedzie koło niego obojętnie!


Korekta, naprawa lakieru. Kosmetyki z najwyższej pólki, profejsonalne zabezpieczenie, woskowanie auta, renowacja tapicerki skórzanej, czyszczenie, auto detailing - Kraków

HomeO nasOfertaProjektyKontakt
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij