Nanoshine Ceramic Pro Leather

Dbamy nie tylko o zewnętrzny wygląd aut, ale również o to, co cennego kryją w swoim wnętrzu. Zajmujemy się zabezpieczeniem i impregnacją skóry, wykorzystując niezwykle skuteczny produkt Ceramic Pro Leather, który dzięki swojej innowacyjnej strukturze tworzy na skórzanej tapicerce powłokę na bazie nanocząsteczkowej sieci ceramicznej. Taki zabieg odżywia skórę, pozwala jej oddychać oraz daje jej warstwę chroniącą przed promieniowaniem UV, czynnikami atmosferycznymi oraz cieczami. Skóra na długi czas pozostaje czysta, a jej dalsze czyszczenie staje się dużo prostsze i skuteczniejsze.

Tapicerka skórzana jest bardzo pożądanym wyposażeniem samochodu, ale zasługuje również na szczególną konserwację i dbałość ze strony właściciela pojazdu. Dzięki Ceramic Pro Leather skóra na dłużej zachowa swój niepowtarzalny wygląd, stanie się matowa, a kolor podkreślony i nasycony. Powłoka ochronna utrzymuje się na tapicerce do 12 miesięcy.

HomeO nasOfertaProjektyKontakt
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij