Ceramic Pro Strong 9H Oddział Kraków

Ceramic Pro Strong 9H to wysokiej jakości powłoka ceramiczna, służąca do zabezpieczenia lakieru samochodowego.

Główną funkcją warstwy ochraniającej jest uchornienie karoserii samochodu przed powstawaniem zarysowań mechanicznych. Jednakże stosowanie tego rodzaju produktów ma jeszcze inne zalety. Przede wszystkim chroni samochód od zabrudzeń spowodowanych ptasimi odchodami, zabrudzeniami powstałymi w  trakcie jazdy oraz sokami drzew. Stanowi dobrą ochronę przez oblaniem farbą i graffiti. Pogłębia kolor lakieru i sprawia, że jest on bardziej odporny na korozję i oksydację. Dodatkowo dzięki zastosowaniu Ceramic Pro Strong 9H skraca się czas przeznaczony na osuszanie samochodu po umyciu. Warto również wspomnieć o zabezpieczeniu przez niszczącym działaniem chemikaliów używanych w myjniach samochodowych.

Powłoka ceramiczna Ceramic Pro Strong 9H nadaje się do nałożenia na karoserie aut salonowych oraz używanych (pod warunkiem, że pełna korekta lakieru została przeprowadzona). Dobrze zaaplikowana powinna pełnić swoją rolę niezawodnie przez 5 lat.

HomeO nasOfertaProjektyKontakt
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij